Teamindeling jeugd team seizoen 2020/2021

Coordinator JA: Boy vd Bos                                                                                   Coordinator JB:  Liset Vorstman/Jennifer Steijger
Aspiranten JAAspiranten JB
  1. Nick vd Bergh
  2. Dante Bosgoed
  3. Camiel Geurts
  4. Mees Hamelink
  5. Robin Janse
  6. Mahdi Idries
  7. Coen vd Meer
  8. Olivier Mossel
  9. Wouter Singelenbeg
  10.  Ivo Turco Pereyra

     Coach: Tim vd Bergh
                   Marco Mossel

  1. Thomas van Delden
  2. Sam vd Elst
  3. Seppe Korse
  4. Troy van Lint
  5. Jeremy Loos
  6. Rick van Roon
  7. Thomas Schotgerrits
  8. Marvin Steijger
  9. Stijn van Tienen
  10. Tycho Timmerman
  11. Nick Vorstman

    Coach: Boy vd Bos
                 Jochem de Vries
                
  12.   .          
Coordinator MB: Koen Willemse                                                                          Coordinator JC - Liset Vostman
Aspiranten MBAspiranten JC
  1. Fleur Biesot
  2. Eline Hamelink
  3. Yara de Koning
  4. Jeanine Schaareman     
  5. Marit Wessels
  6. Shania Chander
  7. Fabienne vd Bosch
  8. Kelsey Kock
  9. Carmen Kuipers 

 Coach: Koen Willemse
          

  1. Daan Franke Pereyra
  2. Malte Gobbens
  3. Bastiaan vd Goot
  4. Kay den Haan
  5. Hendrik Horneman
  6. Krishan Jagesser
  7. Levi Lam
  8. Jeremy Loos
  9. Tye Rhebok
  10. Renzo Sartor
  11. Djairo de Wind

Coach:  Jochem de Vries
             Lisenka Horneman

Coordinator D - Liset Vorstman
Aspiranten D1Aspiranten D2
  1. Glenn vd Bosch
  2. Yvonne Eck
  3. Kyla Kock
  4. Nadine Kuiper
  5. Tessa Mourtis
  6. Rosalie Olthof
  7. Eva Spitter
  8. Koen Spitter
  9.  Tim Vorstman
  10. Tamar Wessels

Coach: Ingrid Wessels
             Liset Vorstman

  1. Yara Deckers
  2. Sam Kerkman
  3. Jacinda Kock
  4. Chloe Koek
  5. Safae Hamdi
  6. Artan Simi
  7. Jordy Spaans
  8. Matthijs Vriens
  9.  Evie Wagner

Coach: Vince Hillebrink
             Mirjam Kerkman

Coordinator E/F Aspiranten - 
Aspiranten EG1Aspiranten EG2
  1. Liam Deckers
  2. Benjamin Derks
  3. Finley Ende
  4. Lynn Schouten
  5. Tara Jaafar
  6. Alan Rusli
  7. Sinan Topkiran
  8. Teska Willemstein

Coach: Simone van Rijn
              Danique de Vries
             

  1. Noa Bergenhenegouwen
  2. Lisa van Delden
  3. Daylano Eekhof
  4. Youri Faanhof
  5. Thom Henderson
  6. Dariush Jafarzadeh
  7. Louise Kuiper
  8. Nando Sartor
  9. Ruben Theil

Coach: Bianca Bergenhenegouwen
               Ferry Theil
             

Coordinator E/F Aspiranten - Liset Vorstman
Aspiranten F(Nog) Niet opgesteld
  1. Sean vd Bosch
  2. Nina Kerkman
  3. Kady Kock
  4. Isis Brugging
  5. Zarah Brugging
  6. Lucas Derks
  7. Cas Dijkstra
  8. Mauro Nieland
  9. Jespar Meijnders
  10. Taeke Kools
  11. Emily Roth

Coach: Simone van Rijn
    

 1. Liam Godschalk (2010)