Geen trainingen op de volgende data
  • donderdag 21 mei (Hemelvaart)
  • zondag 31 mei (Pinksteren)
  • maandag 1 juni (Pinksteren)

Zorg dat je op tijd (maar niet te vroeg) bent, anders kan je het zwembad niet meer in. En lees vooraf de mails en protocollen voor de geldende regels

Maandag
Het Keerpunt                                                                Trainer(s)                                                                      Corona Coordinator
Aspiranten D1/D2 19.30 - 20.15 Ingrid Wessels / Koen Willems Liset Vorstman / Kaoutar Hamdi                            
Aspiranten JC 20.15 - 21:00 Dennis Nelemaat / Kees Sleeuwenhoek Irene Gobbens
Dames Niet Selectie 21:00- 21.45 Dennis Nelemaat / Kees Sleeuwenhoek Marian Immerzeel
Heren 5/6/7 21.45 - 22.30 Paul Lameijer 18/5: Ivo l'Herminez
25/5: Ramon Cano Thumann
8/6: Mark Schotgerrits
15/6: Marc Nederlof
22/6: Patrick de Waal
29/6: Ronald van Loe
De Veur
Aspiranten JB 21:20 - 21:55 Boy vd Bos Jennifer Steijger
Aspiranten JA 21:55 - 22.30 Boy vd Bos Kevin vd Bos
Dinsdag
De Veur                                                                         Trainer(s)                                                                       Corona Coordinator
Crawlklas (op uitnodiging)
(ondiepe bad)
19:00-19:45 Marijke Bos/Simone van Rijn
Mirjam Kerkman/Ingrid Wessels

 Sandra van Steenvelt

Aspiranten MB 19:00 - 19:45 Koen Willemse/Mila de Koning Sandra van Steenvelt
Dames selectie 19:45 - 20:30 Leon de Kleer Astrid van Beek
Heren selectie 21:00 - 21:45 Leon de Kleer Liset Vorstman
Heren 3 en 4 21:45 - 22.30 19/5: Tjeerd
25/6: Casper
2/6: Rutger
9/6: Laurence
16/6: Ivo
23/6: Danny
30/6: Arno

19/5: Casper
26/5: Alain
2/6: Laurence
9/6: Ivo
16/6: Danny
23/6: Arno
30/6: Rutger

Woensdag
De Driesprong                                                              Trainer(s)                                                                      Corona Coordinator
Aspiranten E/F 17:30-18:30

Coordinator: Ferry Theil

Ferry Theil
Marijke Overhaus (back-up)

 

Lisenka Horneman
Danielle Schouten

Het Keerpunt                                                                Trainer(s)                                                                      Corona Coordinator
Aspiranten JC 18:30 - 19:15 Boy vd Bos Kevin vd Bos
Aspiranten MB 19:15 - 20:00 Koen Willemse/Mila de Koning Margriet Toet
Aspiranten JB 20:00 - 20:45 Boy vd Bos Jennifer Steijger/Liset Vorstman
Aspiranten JA 20:45 -21:30 Boy vd Bos Kevin vd Bos
Donderdag
Het Keerpunt                                                                Trainer(s)                                                                      Corona Coordinator.      
Heren 3 en 4 21:30-22:30 28/5: Casper
4/6: Alain
11/6: Guido
18/6: Robin
25/6: Tjeerd
28/5: Alain
4/6: Guido
11/6: Robin
18/6: Tjeerd
25/6: Casper
De Veur                                                                         Trainer(s)                                                                      Corona Coordinator
Dames selectie 21:00 - 21:45 Rutger vd Bosch Kevin vd Bos
Dames niet selectie 21:45 - 22:30 Kevin vd Bos Marian Immerzeel
Vrijdag
Het Keerpunt                                                                Trainer(s)                                                                       Corona Coordinator   
Heren selectie 20.30-21.30 Leon de Kleer Liset Vorstman
De Veur                                                                         Trainer(s)                                                                        Corona Coordinator
Heren 5/6/7 21:15 - 22:15 Paul Lameijer

22/5: Erik Sluiijter
29/5: Arno van Dijk
5/6: Olivier Schotgerrits
12/6: Perry Switzar
19/6: Tonnie Puijk
26/6: Ronald Bruinen

Zondag
De Veur                                                                          Trainer(s)                                                                     Corona Coordinator
Aspiranten E/F 13:00-14:00 Ferry Theil/Danique de Vries

Lisenka Horneman

Het Keerpunt                                                                Trainer(s)                                                                       Corona Coordinator
Aspiranten D1/D2 13.30-14.30 Ingrid Wessels/(Koen Willemse)  Liset Vorstman / Kaoutar Hamdi

De leeftijdsgroepen zoals die tellen voor de competitie 2020-2021

Aspiranten F tot 9 jaar (<2012)
Aspiranten E tot 11 jaar (2010/2011)
Aspiranten D tot 13 jaar (2008/2009)
Aspiranten C tot 15 jaar (2006/2007)
Aspiranten B tot 17 jaar (2004/2005)
Aspiranten A tot 19 jaar (2002/2003)